http://rower.uniwersytetradom.pl/bicycle/
English

  ARTYKUŁY » WYPRAWA ROWEROWA 2005 » DOŁĄCZ SIĘ   
 
Ps. 73:12 Oto takimi są bezbożni: Zawsze szczęśliwi, gromadzący bogactwa.

DOŁĄCZ SIĘ

 

Udział w rajdzie może wziąć każdy - nie ma żadnych limitów wiekowych. Trasa jest tak opracowana, by pokonać mogli ją wszyscy uczestnicy. Zapewniamy, że profesjonaliści nie będą się nudzić, zaś 'niedzielni' rowerzyści nie wyzioną ducha ze zmęczenia. Każdy uczestnik otrzyma mapę z zaznaczoną trasą i miejscami wartymi odwiedzenia. Nie ma jednego dużego 'peletonu'. Każdy sam decyduje jak szybko będzie jechał oraz czy chce zwiedzić wszystkie okoliczne zabytki czy też wszystkie przydrożne knajpy. Celem jest dotarcie na wyznaczony nocleg, a nie czas w jakim się go osiągnie. Zazwyczaj podróżuje się wiec w kilkuosobowych grupkach i dopiero na noclegu spotyka się całe towarzystwo.


Odcinki dzienne do pokonania wahają się w granicach 40-80 km. Uczestnikom cały czas towarzyszy samochód serwisowy. W razie awarii sprzętu, telefon do serwisanta podany jest na mapkach. Nie ma konieczności ciągłego wożenia sakw/plecaków na rowerze. Organizujemy samochód transportujący bagaże. Natomiast nie zapewniamy namiotów - należy mieć własne, ani żadnego innego sprzętu. Do wyprawy można się dołączyć w każdym momencie jej trwania i pozostać na dowolnie długi odcinek. Sprawdź trasę wyprawy i dołącz się 'gdzieś po drodze'.
Aby formalności stało się zadość wypełnij formularz zgłoszeniowy zasady uczestnictwa oraz opłać składkę członkowską. Potem już tylko na czas należy dotrzeć na wybrane miejsce startu i ... ruszamy razem w nieznane! W razie jakichkolwiek pytań i wątpliwość pisz na adres info@bicycle.pl

 
02-12-2020 03:45:09
Rowerem Dookoła Świata

Powered by pr.radom.pl Etomite